On - line degustace exkluzivních vín

Napsal 12.03.2021

Obyčejná on-line degustace? Tak to ​ani náhodou!

Spojili jsme síly s projekty Civilwines a Vínopsaní, dvě ženy, které mají rády víno. Arielle a Lea jsou zkušené degustátorky, které se zamilovaly do vína od moravských vinařů. O vínech, které ochutnaly následně natáčí videa a píší do svých blogů. Společně jsme dali hlavy dohromady a připravili výběr 6 exkluzivních vín od malých vinařů. Vybrané vzorky opravdu stojí za to! Najdete zde víno, které má zlatou medaili ze Salonu vín a bylo vyrobeno pouze ve velmi limitovaném množství, dále pak víno podle staré rodiné tradice, které se stejným způsobem vyrábí již přes 90 let, nebo víno z aktuálního Vinařství roku a další skvělé vzorky. 

Na jaké vinaře se můžete těšit?

Červené víno z modrých hor u nás nemá konkurenci, a proto se můžete těšit hned na 2 vzorky z vinařství Víno J. Stávek a Vít Sedláček. Jan Stávek zde má také své geniální rosé. Bílá vína jsme připravili z 3 různých podoblastí, konkrétně od Vinařství Nešpor a Rajský ze Slovácka, od Kamila Prokeše z Velkopavlovické podoblasti a z vinařství Piálek a Jäger ze Znojemska.

Místo a čas degustace

Degustace bude probíhat online na Facebookové stránce Civilwines v pátek 26. 3. 2021 od 19:00 vzhledem k tomu, že je Arielle z Ameriky, tak bude degustace probíhat v Angličtině. Nicméně věříme, že dobré víno dokáže odbourat i všemožné jazykové bariéry. 

Kde zakoupit degustační sady

Degustační sety najdete již nyní zde na načem e-shopu => https://www.alkohouse.cz/produkt/exkluzivni-on-line-degustace Poslední termín pro objednání je úterý 23. 3. následně budeme sety odesílat Vámi zvolenou přepravou.

Registrace

Registrujte se a získejte řadu výhod.

Přihlášení

Nemáte ještě účet? Registrujte se

Zapomenuté heslo

Nezoufejte. Nové vám zašleme na e-mail.