BLACKWELL 007 - RUM Z NOVÉ BONDOVKY

Napsal 27.11.2020

Nová Bondovka jde do kin až po novém roce, ale skvělý rum můžete mít již teď!

Vydání nového filmu s agentem 007 v hlavní roli bylo plánováno již v roce 2020, kvůli celosvětové situaci ohledně Covid-19 se však premiéra posunula až na rok 2021. Nezoufejte, známeho Jamese Bonda se dočkáte a navíc si nyní můžete vychutnat skvělý rum, který je s tímto filmem úzce spojen.

No time to die

Děj nového filmu se odehrává na Jamajce, která je rumu zaslíbená

O Jamajce by se toho dalo napsat nekonečně mnoho, je nejen domovem nové Bondovky, ale také kolébkou rumu a hudebního stylu Reggae, kterým se proslavil Bob Marley. Jak se později dozvíte, tak i tento hudební žánr má něco společného s novým rumem Blackwell 007. Jamajka nabízí široké portfolio rumů, mezi kterými vyniká například Appleton, který z naší nabídky dobře znáte. Právě za značkou Appleton stojí palírna J. Wray & Nephew, která má na svědomí i tento rum s motivem nové Bondovky.

No Time To Die

Toto je název nejnovějšího snímku s agentem 007. Jedná se již o 25. film s Jamesem Bondem a k tomuto výročí již bylo nutné přistoupit zodpovědně a vytvořit něco, co se divákům vryje do paměti. Zhmotněním a oslavou tohoto snímku se stal právě tento rum, který vznikl pod rukama Chrise Blackwella. 

No time to die - rum Blackwell 007

Kdo je Chris Blackwell?

Chris je zakladatel Island Records, hudebního vydavatelství, které ukázalo světu Boba Marleyho. Je to také člen Rock and roll síně slávy a majitel bývalého domu Iana Fleminga na Jamajce. Nyní je to také muž, který prezentuje značku Blackwell. Rumy jsou zde inspirované rodinným receptem, který v sobě znázorňuje vřelost a vášeň Jamajky. Každá láhev je opatřena QR kódem, který odkazuje do rozšířené reality, kde Vám Chris představí své historky ze života a mnoho dalšího. V době, kdy je kvůli epidemii Covid-19 o zábavu nouze si můžete dlouhý zimní večer zpestřit zajímavými informacemi.

Jaký je rum Blackwell 007?

Jedním slovem UNIKÁTNÍ to nejen proto, že se jedná o limitovanou edici, ale také z důvodu, že se zde palírna J. Wray & Nephew zhostila skvěle své práce a připravila rum podle starého rodinného receptu, který prezentuje typické rysy Jamajky. Za touhle palírnou stál až do své smrti dědeček Chrise Blackwella, který nyní skvěle navazuje na jeho práci. V lahvi najdete 2 - 4 roky zrajíci tmavý rum, který se stal vybraným nápojem nového Jamese Bonda.

LIMITOVANOU EDICI MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE

 

Registrace

Registrujte se a získejte řadu výhod.

Přihlášení

Nemáte ještě účet? Registrujte se

Zapomenuté heslo

Nezoufejte. Nové vám zašleme na e-mail.