TOP 5 tipů na vánoční dárky

Napsal 10.12.2020

Přinášíme Vám inspiraci na vánoční dárky, které potěší zejména milovníky prémiového pití. Vybrali jsme pro Vás to nejzajímavější z naší nabídky. Je to sázka na jistotu, protože tyto dárky rozhodně nezklamou!

1. Limitovaná edice rumu Blackwell 007

Jedná se o rum, který byl vytvořen u příležitosti nové Bondovky. Rozhodně tak nezklame nikoho, kdo si na filmech s Jamesem Bondem potrpí. Není to však nutně jen záležitost pro fanoušky agenta 007, jelikož se jedná o limitovanou edici, které bylo do ČR přivezeno jen 1500ks, tak jde také o skvělý sběratelský kousek. Poměr cena výkon je zde také velmi příznivý, tuto limitovanou láhev nyní zakoupíte jen za 899Kč.

Blackwell najdete ZDE

2. Rumy Diplomático

Diplomático je jedna z nejpopulárnějších značek rumů. Málokdo však ví, že dělají také různé limitované edice. Mezi limitované kousky patří například Diplomático Reserva Exclusiva GB nebo Diplomático Mantuano s miniaturou Reserva Exclusiva. Dále zde najdeme i jiné prémiovější rumy, jako jsou Selección de familia, Single Vintage 2005 nebo kolence Distillery Collection No.1No.2 a No.3

Celou nabídku Diplomático najdete ZDE

3. The Gin Box

Degustační kolekce deseti vzorků po 0,05l potěší každého, kdo se chce vydat do ginového světa. Je to skvělá šance, jak ochutnat více vzorků najednou. Doporučujeme tedy jak pro zkušené, tak i pro lidi, kteří by chtěli poznat prémiovější giny a neměli zatím tuto možnost. Letošní kolekce The Gin Box se opravdu vydařila, najdeme zde takové skvosty, jako je věhlasný Gin Mare ze Španělska.

The Gin Box najdete ZDE

4. Vína z vinařství Víno J. Stávek

Jan Stávek se řadí mezi přední moravské vinaře. Především pak vyniká v růžových vínech, kterým dává delší potenciál pro zrání v lahvi. Další jeho specialitou jsou fortifikovaná vína, mezi kterými má každý rok nějaký skvost. V naší nabídce najdete třeba Lokus červený, který má zlatou medaili ze Salonu vín ČR. Limitovanou novinkou je vermut Sedmero rosé, který vznikl ve spolupráci s "Bar který neexistuje" z Brna. Výsledek je famózní a skvěle poslouží jako přípitek ke sváteční tabuli. V neposlední řadě bych rád upozornil na Frankovku Reserva, které bylo vyrobeno jen 700 lahví. Nyní je beznadějně vyprodaná a nám zbývá také posledních 6 lahví. 

Celou nabídku vinařství najdete ZDE

5. Vinařské předplatné 

Nevíte si rady s výběrem lahve? Vybereme to za Vás! Stačí si vybrat cenovou hladinu a frekvenci zasílání předplatného a my budeme vysílat pravidelné dávky vína pro obdarovaného. Vybírat můžete hned z devíti variant, takže zde najdete jak balíčky pro občasné degustátory, tak i vybraná vína pro opravdové labužníky. 

Více informací o předplatném najdete ZDE