Snadný výběr dle Vašich požadavků

  • Vyberte rozpětí
    299 Kč - 299
Organické víno
PET NAT
Vavřinec 2019 Pét-nat

Vavřinec 2019 Pét-nat

Moravské zemské víno, suché

299 Kč

Zobrazit
co byste měli vědět

Vinařství Syfany

Vinařství Syfany z Vrbice je rodinné vinařství, které bylo založeno v roce 2009 mladým vinařem Jakubem Zborovským. Vinař navazuje na téměř pětisetletou rodinnou tradici a přistupuje tedy k vinicím s úctou a pokorou. Díky šetrnému postoji k hroznům, se ve víně krásně projevuje charakter odrůdy, vinice i viniční tratě. Vína jsou poté velmi osobitá, naturální a autentická.

Vinařství hospodaří na 37 hektarech svých vinic nacházejících se v okolí Vrbice a Velkých Pavlovic. Viniční tratě: Úlehle, Trkmanska, Skale, Záhumenice a Krátký. Pěstované odrůdy: Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Chardonnay, Veltlínské zelené, Svatovavřinecké, Modrý Portugal, Frankovka, Rulandské bílé, Rulandské modré, Sauvignon, André, Rulandské šedé, Zweigeltrebe, Pálava, Cabernet Moravia, Muškát Moravský a Tramín červený. Roční produkce činní 50 tisíc lahví.

Vinařství využívá především tradiční postupy zpracování hroznů i výroby vína. Nejsou zde používany žádné moderní technologie, řízené kvašení ani selektované kvasinky. Vinař pracuje pouze s jemnými kaly, které jsou pro víno nezbytné. Do průběhu výroby vína je co nejméně zasahováno a nejsou zde použity žádné další přísady, pouze nezbytné množství SO2. Díky tomu vinař dokáže zachovat jedinečný naturální charakter vína.

Pálava 2015, výběr z hroznů - výtěz Grand testu Wine and Degustation

Garance původu

veškeré zboží je originál

Vše máme skladem

více než 2 500 ks zboží

Výběr prémiových produktů

to nejlepší z ČR i zahraničí

Tým zkušených degustátorů

rádi vám pomůžeme s výběrem