RUMOVÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2020

Napsal 25.10.2020

Co je to rumový adventní kalendář?

Jedná se o velmi oblíbenou záležitost, kterou zná každý rok stále více lidí. Většinou se jedná o dárkovou kazetu, kde jsou umístěny miniatury prémiových destilátů. V kazetě najdeme 24 okýnek, které symbolizují období od začátku prosince až do Vánoc. Na každý prosincový den tak připadá pár doušků lahodného moku od těch nejlepších výrobců z celého světa.

Co je součástí balení?

V každém balení naleznete kromě samotné kazety také několik dalších pomocníků, kteří Vám dopřejí dokonalý degustační zážitek. Součástí jsou dvě degustační skleničky, které umožní vychutnání daného vzorku v páru. Pokud jste opravdový milovník výběrového alkoholu, tak oceníte taktéž přiložené brožury na poznámky k jednotlivým vzorkům.

Pro koho je rumový a​dventní kalendář vhodný?

Bezesporu jej ocení každý, kdo si rád posedí nad skleničkou prémiového alkoholu a rumu obvzláště. Není to však nutným pravidlem. Tato kazeta určitě nezklame nikoho, kdo alespoň trochu přičichnul k lepšímu pití a může tak skvěle posloužit jako pomyslná vstupenka do světa prémiových destilátů. Výborná volba je to také pro Vaše obchodní partnery, klienty nebo zaměstnance.

Do kdy je možné kalendář objednat?

Tak jako každý rok, se jedná o limitovanou edici v omezeném počtu vyrobených kusů. Proto doporučujeme neotálet a zavčas nakoupit, protože zásoby nejsou zdaleka nekonečné. Objednávat můžete zde => Rumový adventní kalendář 2020