Snadný výběr dle Vašich požadavků

  • Vyberte rozpětí
    129 Kč - 1399
Sleva
Blush 6 lahví

Blush 6 lahví

899 Kč

Zobrazit
Pinturicchio

Pinturicchio

Šumivé víno, extra dry

199 Kč

Zobrazit
Langhe Nebbiolo 2018

Langhe Nebbiolo 2018

DOC, suché

349 Kč

Zobrazit
Rubicondo Rosé Spumante

Rubicondo Rosé Spumante

Šumivé víno, extra dry

249 Kč

Zobrazit
Doporučujeme
Valpolicella Ripasso DOC 2018

Valpolicella Ripasso DOC 2018

DOC, suché

499 Kč

Zobrazit
co byste měli vědět

Vína z Itálie

Máte před sebou romantický večer s partnerem nebo partnerkou a hledáte něco, co by završilo připravovaný program? Italská vína jsou dokonalým zpestřením společných chvil i jedinečnou pozorností, která osloví každého. Vyberte si z široké škály kvalitních vín z Itálie a potěšte sebe nebo své blízké. 

Itálie patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím, ale nejen turisty je hojně vyhledávaná. Každoročně se sem sjíždí stovky, ne-li tisíce vinařů, kteří touží ochutnat kousek z italské historie vinařství. Právě slunná Itálie je celosvětově známá pro svá vína, která vyrábí ve svých nejkrásnějších částech. Veneto, Toscana, Lazio či Calabria – přineste na svůj stůl trochu italské kvality. 

Vína z Itálie jsou specifická svou chutí i vůní, která je Italy laděná do posledního detailu. Italové vědí, že právě aroma je tím, co člověka jako první „cvrnkne do nosu”. Jednotlivé druhy vín pěstují ve slunných oblastech, které jsou pro vinařství jako stvořená. Následně se zde moky, na jejichž dně se skrývá pravda, také vyrábí a poté vyváží do celého světa. 

Nejezděte si pro sedmičku červeného, bílého nebo růžového za hranice. Vyberte si z nabízeného sortimentu nejkvalitnější italská vína, která budou nejen součástí romantických večerů, ale i završením pracovních večírků, rodinných oslav nebo jen zpestřením běžného dne, který jste se rozhodli strávit nad dobrou knihou či filmem.

Garance původu

veškeré zboží je originál

Vše máme skladem

více než 2 500 ks zboží

Výběr prémiových produktů

to nejlepší z ČR i zahraničí

Tým zkušených degustátorů

rádi vám pomůžeme s výběrem

Registrace

Registrujte se a získejte řadu výhod.

Přihlášení

Nemáte ještě účet? Registrujte se

Zapomenuté heslo

Nezoufejte. Nové vám zašleme na e-mail.