Snadný výběr dle Vašich požadavků

  • Vyberte rozpětí
    249 Kč - 1699
co byste měli vědět

Vína z Francie

Příjemný večer vyžaduje příjemnou společnost. A tou jsou francouzská vína, která se řadí k nejlepším na světě. Vyzkoušejte tradiční vína z Francie, kde se pyšní z dlouholeté tradice i vysoké kvality. S láskou sbírané hrozny, s pečlivostí připravovaná vína a s láskou dodávaná do našeho e-shopu. Jakému druhu dáte přednost vy?

Francouzská vína jsou celosvětově považována za symbol kvality. Svou kvalitou jsou nedostižná, i proto jsou zaslouženou chloubou Francouzů. Ti si dávají záležet nejen na chuti, po které chuťové buňky na jazyku doslova skáčou radostí, ale ladí k dokonalosti také vůni, která je tím prvním, co vás po otevření láhve přivítá. 

Červené, růžové, bílé, ale také různé druhy šampaňského mohou zkrášlit romantický večer s partnerem nebo partnerkou. Mohou být dokonalým završením rodinné oslavy nebo tím, čím si připijete na další dlouhá léta, která prožijete na tomto světě. Jsou také fantastickým dárkem, který vždycky potěší zástupce obou pohlaví, nebo jedinečnou pozorností obchodním partnerům, kolegům nebo rodinným příslušníkům. 

Co láhev, to kousek historie francouzského vinařství, které je se slunnou zemí spojeno už od 6. století. Kdy si otevřete svou láhev vy?

Garance původu

veškeré zboží je originál

Vše máme skladem

více než 2 500 ks zboží

Výběr prémiových produktů

to nejlepší z ČR i zahraničí

Tým zkušených degustátorů

rádi vám pomůžeme s výběrem

Registrace

Registrujte se a získejte řadu výhod.

Přihlášení

Nemáte ještě účet? Registrujte se

Zapomenuté heslo

Nezoufejte. Nové vám zašleme na e-mail.