TIP NA SKVĚLÉ ITALSKÉ VÍNO

Napsal 26.04.2020

Jak se dostat ke skvělému Italskému vínu v roce 2020?

Jeden tip bychom pro Vás měli... Jelikož velmi rádi cestujeme za vínem a poznáváme vinařství, odkud vína z naší nabídky pochází, tak jsme schopní Vám nyní doporučit, co pít v tomhle složitějším roce. Tohle léto se totiž asi do Itálie nikdo z nás nechystá, takže možnost osobní ochutnávky ve vinařství jde stranou. My jsme však měli to štěstí a v loňském roce jsme se zúčastnili zájezdu za poznáváním vína na Sicílii, ale o tom někdy příště...

Majitel vinařství Mauro Colacino za námi jel přes 4 hodiny, abychom ochutnali jeho vína.  

Ikdyž jsme byli na Sicílii, tak nedělalo problém našemu dodavateli - vinařství Colacino vyrazit na dlouhou cestu, aby nám mohl představit svá vína a povyprávět nám o vinařství. Rozhodně to bylo příjemným doplněním k degustacím Sicilských vín, která se vyznačují svou mineralitou - díky sopečnému podloží Etny. 

    

Nyní tato vína můžete ochutnat i Vy!

Veškerá vína z vinřství Colacino najdete v kategorii Italská vína. Na letní popíjení doporučujeme vína z řady Si Savuto, která jsou krásně svěží, naopak na večer pro milovníky vyzrálých červených vín můžeme doporučit Amanzio Calabria Rosso 2013 nebo Terre di Cosenza 2013.

Veškerá Italská vína poté najdete ZDE 

Registrace

Registrujte se a získejte řadu výhod.

Přihlášení

Nemáte ještě účet? Registrujte se

Zapomenuté heslo

Nezoufejte. Nové vám zašleme na e-mail.